Hakkimizda

Hakkimizda

2001 yılında Kombi,Klima,Beyazeşya Montajı Ve Teknik Servisliği'ni Diyarbakır'da faaliyetlerine başlayan ZANA Isıtma ve Soğutma Sistemleri Buderus, Vaillant, Protherm, Baymak, İmmergas, Doğsan, Viessmann, Demirdöküm, Ariston, Alarko, Auer, Ferroli, İklim Mühendislik, Fellini, Eca, Bosch Gibi Markaların Özel Teknik Servisliğine Çevre Ağını Dahada Büyüterek Siz Değerli Müşterilerimizinde Sayesinde Bu Günlere Gelmiştir.

ZANA kombi servisi olarak bizi seçen herkese standartların üzerinde bir hizmet vermek için yıllardır bu sektörde bulunmaktayız. Firmamız ZANA  kombi servisi, bakımı, montajı ve orjinal yedek parça hizmetlerin tamamını müşterilerine en güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

7/24 Kombi Servisi

Her marka kombi üzerine uzman elemanlarımız ile Diyarbakır'ın heryerine 7 gün 24 saat kaliteli ve hızlı hizmet veriyoruz.

Garantili Hizmet

Servis ve tamir hizmetleri sırasında almış olduğunuz parçalar 1 yıl garantilidir. Bu zaman süresince firmamız tüm mesuliyeti üzerine almaktadır. Çünkü ZANA Kombi  müşteri memnuniyeti en ön plandadır.

İletişime Geçin

Zaman konusunu dert etmeyin. Kombiniz ile ilgili sorunlarda bizi aramanız yeterli. En kısa sürede bulup sorunu çözmek birinci önceliğimizdir.