Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Teknik Servisi, onarımı, bakımı, tamiri, montajı ve en önemlisi arızasını tespit etme konusunda Diyarbakır ZANA Beyaz Eşya Bölge Servisi olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardır en kaliteli ve en profesyonel teknik servis hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz. Diyarbakır’ın tüm ilçelerine tüm mahallelerine Buzdolabı teknik servis hizmeti vermekteyiz. Acil Buzdolabı servisine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken   telefon numaramızı aramaktır. Uzman Personelimiz tarafından arıza hakkında sizden kısa bir bilgi istenecek ve arıza tespit edildikten sonra ilgili buzdolabı arızası konusunda uzman ekip adresinize yönlendirilecektir.


Diyarbakır da Buzdolabı servis hizmetini veren bir çok teknik servis bulunmaktadır ama markaya özel tamirci ekiplerinden oluşan ve %100 müşteri memnuniyeti ile servis vermek misyonunda tek servis biziz. Verdiğimiz hizmete o kadar güveniyoruz ki, her servis sonrası sizden sitemizde yorum yazmanızı rica ediyoruz.
10 yıllık servis hizmeti veren firmamızın müşteri memnuniyet oranı %100 dür. Her parça değişimi için 1 yıl garanti vermekteyiz. Ve tüm servislerimizde orjinal parça değişimi yapmaktayız. Orjinal Buzdolabı parçalarını size en uygun fiyattan vermekteyiz.
Buzdolabı alanında uzman ekiplere teslim etmek için tek yapmanız gereken, bizi aramaktadır.